PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1185}

Potop

7,4 79 921
ocen
7,4 10 1 79921
7,1 18
ocen krytyków
Potop
powrót do forum filmu Potop

Czepiam się?

ocenił(a) film na 9

Zdaje sobie sprawę, że Potop to arcydzieło i pozycja obowiązkowa dla każdego Polaka. Stąd też zrozumiałe było dla mnie puszczanie go przy okazji wszelkich dni świątecznych ale na Boga, czy emitowanie go codziennie to nie przesada? Od prawie roku nie było dnia aby nie leciał gdzieś Potop. Przecież najlepszy utwór puszczany non stop doprowadzi prędzej czy później do znudzenia. Kiedyś codziennie leciał Hans Kloss teraz uparli się na Kmicica. Może w ogóle stworzyć osobny kanał PotopTV na którym film Jerzego Hoffmana będzie emitowany całą dobę. Pewnie miałby oglądalność większą niż nie jeden niszowy kanał z poradami tarocistów:). Właściwie dochodzę do wniosku, że jeśli ktoś nie chce to nie ogląda...czepiam się bo się nie wyspałem

ocenił(a) film na 9
MichCorleone

Wygląda jakby ktoś mnie posłuchał bo stała się rzecz niewiarygodna. Przez całe wakacje na żadnym kanale nie leciał Potop.

MichCorleone

hahahah Potop tv -myslałem ze się zejszczam ze śmiechu
lata 70 juz dawno mineły juz nie ma dwóch kanałów w tv tvp1 , i tvp2
teraz jest z 500 , bierze sie pilot i przełacza na co popadnie , jak dla mnie na tyle kanałów to mogą codziennnie puszczac ten film , jak nie bede chciał oglądac to są inne kanały....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones