Barbara Brylska

7,8
6 481 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Brylska

te oczy, twarz, figura... śliczna była, niech się te celebrytki teraz schowają!

iwona_filmer

Popieram! Przepiękna była!

Lord_of_Rynschtock

nadal jest przepiękna, czemu piszecie w czasie przeszłym ?To że rzadko o niej słychać to nie znaczy żeby o niej w czasie przeszłym pisać.

iwona_filmer

Fakt - super babka, tylko szkoda, że tak wcześnie przerobiła się na blondynkę, w ciemnych włosach było jej o wiele lepiej.

jan_niezbedny0

w ciemnych za bardzo mi się nie podobała, w blondzie jej było dużo lepiej.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Nigdy w życiu! Dla mnie w ciemnych włosach była najpiękniejsza. ;)

w ciemnych to mi się tak troszkę podobała.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Może dlatego, że bardziej lubię brunetki i szatynki, niż blondynki, z ciemnymi podobała mi się bardziej.

ja brunetki i szatynki to tak trochę lubię to zależy jak ładna jest osoba którą lubię czy podziwiam, a blond lubię najbardziej bo moja mama i ja jesteśmy blondynkami, ale kilka moich cioć to też blondynki.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Właściwie, to kolor włosów ma drugorzędne znaczenie. Uwielbiam na przykład Michelle Pfeiffer, chociaż jest blondynką. :) Z aktorami jest tak, że lubimy lub nie lubimy danej postaci, którą grają, bez względu na kolor włosów. Nie mamy natomiast pojęcia jakimi ludźmi są prywatnie. Być może Barbara Brylska, mimo urody, jest jędzą nie do wytrzymania, ale równie dobrze może być aniołem z charakteru. :)
Tylko nie mów, że w Twojej rodzinie są same blondynki, jakaś "czarna" pewnie też się znajdzie. :D Pozdrawiam.

trochę brunetek też jest. Z niektórymi dawno się nie widziałam, więc nieraz nie pamiętam kto ma jaki kolor włosów.

jan_niezbedny0

tu mam problem - i w takich i w takich mi się podobała, choć w każdych wyglądała inaczej:)

iwona_filmer

Tak, była piękna. Dla takich oczu warto się bić.

Brehen

Prawda!!!

iwona_filmer

w hollywood we Włoszech we Francji z taką urodą zrobiłaby karierę

maciekb80

Dokładnie. Miała pecha, że się tam nie urodziła, oczywiście jeżeli chodzi o drogi rozwoju kariery. W ogóle jak patrzę czasem na poziom niektórych gwiazd kina i porównam z niektórymi naszymi genialnymi aktorami, to aż zal

iwona_filmer

Jak pierwszy raz zobaczyłam ją jako Krzysię w "Panu Wołodyjowskim"... po prostu oniemiałam. Prześliczna, delikatna twarz, szczuplutka, drobna figurka... Wręcz jak porcelanowa laleczka. Dla mnie razem z Polą Raksą i Anną Dymną są najpiękniejszymi polskimi aktorkami. Ba, polskimi! - światowymi!

Rarari78

Sama prawda!

iwona_filmer

Piękna i mądra. Kobieta z klasą.

Edna_fw

Dokładnie!

iwona_filmer

Jej córka jest tak samo piękna https://www.filmweb.pl/person/Barbara+Kosmal-84448 Wielka szkoda że tak młodo zginęła, dzisiaj znając życie, byłaby wielką gwiazdą.

użytkownik usunięty
iwona_filmer

Polska BB była naprawdę przepiękna w latach 60 i 70
Zawsze widziałam ją w roli Łęckiej w Lalce

iwona_filmer

Tak, uroda cudna, figura też. I ta klasa... Z tym trzeba się urodzić. Po prostu bogini.

iwona_filmer

Też popieram widziałem w 07 zgłoś się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones