Leszek Teleszyński

8,3
11 565 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leszek Teleszyński

nie mogę uwierzyć, że tak długo o nim nie słyszałam. niedawno zobaczyłam "potop" i właśnie teleszyński zwrócił moją największą uwagę. jako bogusław nie tylko grał dobrze, ale i zwracał uwagę swoją aparycją... jestem pewna, że gdyby leszek urodził się w np. USA, zyskałby przychylność świata kina chociażby tylko swoją urodą. Klasyczny typ amanta, którzy niestety są chyba na wymarciu...
widziałam go też w "diable" żuławskiego i moim zdaniem też wypadł tam całkiem nieźle.

ADriana_XST

Hmm trafne spostrzeżenie z tymi Stanami. Oglądając go w Potopie uznałam,że był bardzo podobny do Orlando [ktoś może się z tym nie zgodzić oczywiście].
Świetna rola ;)

Piratka_5

HEJ!!! Tobie też przypominał w Potopie trochę Orlanda?! Mi też... ale swoją drogą przystojny;)

ADriana_XST

Najbardziej w Potopie on mi się spodobał.Naprawdę świetnie zagrał.Widziałam go także w Trędowatej.Fantastyczny aktor, masz rację.A ta średnia to jakaś pomyłka.Ale w tym Potopie to się wyróżniał:)Podoba mi się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones