Małgorzata Braunek

8,0
6 426 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Braunek

Zmarła Pani Małgorzata, szkoda bardzo ją lubiłam, może nie była aż tak dobrą aktorką ale lubiłam ją bo się naturalnie postarzała i za to że grała w 13 posterunku w 1 odcinku. Miała 67 lat a mogła sobie pożyć.Najpierw Jaruzelski, teraz Braunek . Chciałabym żeby ci wielcy artyści co są jeszcze żeby długo żyli, bo jak oni umrą to będziemy skazani na celebrytów. Święć Panie nad jej duszą.

kinomanka_13

Smutne jest też to że teraz zaczynają ją doceniać. Na facebooku w ciągu godziny przybyło jej ponad 1000 fanów..

Anaissa

Bo to jest próżność ludzka !

Anaissa

To prawda. Jest to bardzo dziwne.

kinomanka_13

Jaruzelski był wielkim artystą? O.O Co do reszty się zgadzam. Wielka szkoda mi pani Małgosi, która tak długo walczyła.

kinomanka_13

chyba coś Ci się dziecko pomyliło. Jaruzelski nie miał nic wspólnego z kinem, no może poza tym, że jako komuch był zwolennikiem pełnej cenzury. Nie porównuj artystki ze zbrodniarzem komunistycznym.

Maniek_39

no nie miał ale wymieniłam go bo też niedawno zmarł z powodu choroby.

kinomanka_13

Raczej z powodu starości. Szkoda ze umarł zanim Polska zdążyła go rozliczyć za zbrodnie które popełnił.

kinomanka_13

i co z tego, że zmarł? i co z tego, że z powodu choroby? Nie wypada bydlaka stawiać obok zasłużonej osoby.

kinomanka_13

Dalej nie widzę żadnego związku Jaruzelskiego z Braunek. Wiesz w ogóle kim był Jaruzelski.

marcin261287

a żebyś wiedział że wiem kto to był Wojciech Jaruzelski, to był generał który 13 grudnia 1981 ogłosił stan wojenny, jego żona ma na imię Barbara, a jego córka Monika. Zadowolony i przestań się mnie czepiać bo ja tylko napisałam że nie dawno zmarł, nie pamiętam kto pod koniec maja zmarł poza Jaruzelskim więc go wymieniłam.

kinomanka_13

Napisałaś to w takim kontekście, że trudno się nie przyczepić.

Maniek_39

Jaruzelski tyle miał wspólnego z kinem że Cybulski Zbyszek był jego kuzynem.

felicytas

Nie chciałam żeby się zrymowało, tak wyszło niechcący.

kinomanka_13

Wydawała się być bardzo ciepłym człowiekiem, przykre, że to ten cholerny nowotwór tak wykańcza ludzi.

kinomanka_13

Ty się zastanów co tu nasmarowałaś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones