PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36692}
5,8 248
ocen
5,8 10 1 248
Quo Vadis
powrót do forum serialu Quo Vadis?



Tamten film z Delągiem, Mielcarz i Lindą widziałem w grudniu 2003 roku w tv, ten film z 1985 roku, który kilka dni temu kupiłem za 1 zł (za 2 płyty) oglądałem tylko pół godziny, a trwa 346 minut, przewijałem, ale to nic nie dawało. Film jest nędzny (w założeniu serial), nudny, przegadany z papierowymi
postaciami i mieliznami scenariusza, za to wszystko Sienkiewicz powinien straszyć reżysera po nocach !
Co w tym towarzystwie robią Brandauer (raczej śmieszy niż straszy) i Max Von Sydow (bez brody)?
Ursus wygląda jak paker z siłowni, a obsadzenie aktorki niemieckiej w roli Ligii, córki wodza słowiańskich Ligów z terenów dziejszej Polski czy Ukrainy to wielkie faux pas !!
Deborah Kerr Amerykanka?!!!! nie rusza mnie to w wersji z 1951 roku ! Sienkiewicz pisząc tą powieść Ursusowi kazał walczyć z turem germańskim, to też symbol bo nasz kraj był rozdarty przez 3 zaborców, gdzie dwóch mówiło
po niemiecku.
O tym filmie szkoda więcej pisać,
Ocena 1.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones