PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5033}
7,0 5 373
oceny
7,0 10 1 5373
7,7 15
ocen krytyków
Diabeł
powrót do forum filmu Diabeł

Bardzo się zdziwiłem, gdy po seansie zobaczyłem tu tak wiele pochlebnych komentarzy na temat tego filmu, którego oglądanie było dla mnie męczarnią. Te ciągłe jęki, dziwna muzyka i zachowanie postaci są nie do wytrzymania. Widziałem już wiele filmów które mogły by pretendować do miana pseudoartystycznych ale dopiero ten uświadomił mi że tylko on jeden należy do tej grupy. Nawet w miarę dobre zdjęcia i Pszoniak nie ratują tego filmu. Tego po prostu nie da się oglądać.

ocenił(a) film na 10
Semper_fidelis

Dziwię się dlaczego w takim razie oglądałaś ten film. Film jest psychodeliczny z założenia (muzyka i zdjęcia podkreślają jego klimat). Fakt, że można nie akceptować tego typu filmów. Ale są widzowie, który właśnie tego oczekują.

ocenił(a) film na 2
Semper_fidelis

Nic dodać, nic ująć. Okej, można jeszcze dopisać, że zakończenie kompletnie niedorzeczne, albo że dopiero w takiej szmirze widać, jak złą aktorką była Małgorzata Braunek, ale to już trochę na siłę szukanie dziury w całym.

ocenił(a) film na 2
mpruchni

Bym zapomniał. Gwiazdka więcej za rolę Pszoniaka, a obejrzałem do końca, bo mam taką zasadę i byle co mnie nie zniechęci ;)

ocenił(a) film na 8
mpruchni

Buhahahaha. Nie dość że się mierzysz z kinem które Cie przerasta i którego nie potrafisz zrozumieć to jeszcze publicznie wszystkim o tym piszesz :D Aj bolesne doświadczenie ale ignorancja nie jest powodem do dumy

ocenił(a) film na 9
browne_2

Dokladnie tak, ludzie ogladajacy Warsaw Shore mowia ze Diabel Zulawskiego im sie nie podoba, hehehe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones